Začalo to nevinně v roce 2005, kdy se mne můj muž Pavel zeptal jestli si nepořídíme psa. S představou velkého, klidného, chlupatého lenocha jsem souhlasila. Pavel měl však zcela jasnou představu - fenka Maďarského ohaře. Naivně a absolutně nevědomá jsem se jela podívat na štěňátka s památnou větou: "Když se mi nebude líbit, tak ji nebereme!"

A tak jsem k "narozeninám" dostala  Pavlovu Taru :)  Teda vlastně se správně jmenuje Erika Gátova alej.

Tímto dnem začal boj s hyperaktivní, neunavitelnou, rezavou bestií (tehdy jsem ještě netušila, že to může být i horší - naše Anie). První měsíce jsem brečela a nadávala, ale pak už jen milovala. Jako absolutní začátečníci jsme se začali účastnit výstav a když se nám Tara začala umisťovat na prvním místě, začalo nás to bavit. Se vším nám radila Zuzka Chrobáková, která je "vyžlím guru". Moc ji za vše děkujeme!

Více aktualit zde www.facebook.com/Majesty-Thug-Magyar-Vizsla-kennel-837972919634804/

 

 

https://toplist.cz/count.asp?id=1101503&logo=blank

Novinky

Buzz

Volný již pouze jeden pejsek. Tak všichni naši pejsci již byli zadaní, jen se to tak nějak všechno semlelo a Buzz je opět volný. Doufám, že jsme jim všem vybrali dobré rodiny. V pátek bude očkování a tetování, to bude veselo:)
Celý článek

18.den

Tak naše miminka se mají čile k světu. Otvírají očka a na nohou se pohybují, jistým krokem muže vracejícího se z "jednoho". Máme předběžně zadaných 6 štěňátek. 3 kluky máme volné, ale jsou chvilky, kdy je volný třeba jen jeden. Skóre se mění z minuty na minutu:) Pomalu jezdí jejich...
Celý článek

Naodila se štěňátka

V sobotu v noci se nám narodilo osm pejsků a jedna fenečka. Porod byl velmi náročný, ale Tara je úžasná maminka a prcci jsou v pořádku a moc krásní. V případě zájmu o pejsky se na nás můžete nezávazně obrátit.
Celý článek

Čekáme štěňátka

Dnes je to 43. den co Tara čeká štěňátka. Břicho teď roste před očima:) Ale předvést Anie jak se aportuje bažant, to si nenechá ujít. Co je březí toho stihla opravdu hodně...Spadla do 3m hlubokého kanálu na poli, pořezala si při "samostatné procházce" s Anie nohu a teď léčíme zánět...
Celý článek

Výstavy 9.6.2012

Atina Majesty Thug V2 res.CAC , Náměšť KVO  uznána jako Chovná fena!!! blahopřejeme Týno!!   Anie majesty Thug V2 Rybnik, KVO
Celý článek

POTVRZENO - ŠTĚŇÁTKA BUDOU!

Dnes jsme byli na ultrazvuku a máme potvrzeno. Štěňátka tam jsou!!!! Takže kolem 1.7.2012 se nám narodí maďarské miminka, již nyní si můžete štěňátka zamluvit.
Celý článek

Čekáme štěňátka Maďarského ohaře

Náš A vrh je velmi povedený, proto jsme se po dlouhém váhání rozhodli nakrýt ještě jednou naši Taru. Vybraný tatínek KEVIN - Aszu z Tišnovských revírů www.aszu-mok.cz  se nám zalíbil na první pohled. Jeho paníčka Andrea i Kevin nás velmi mile přijali a strávili...
Celý článek

Nové stránky

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Ke spuštění nových stránek jsme se rozhodli proto, abychom je mohli sami aktualizovat bez závislosti na odbornících. Díky tomu se může stát, že budou méně profesionální, ale snad se nám to podaří vynahradit jejich aktuálností.
Celý článek

9.9.2014 se naší Anie narodila štěňátka. V současné době bereme zásnamy na pejsky, kteří budou k odběru od 1.11.2014